Penktą iš eilės pergalę NBA iškovojo Majamio „Heat“ (6/1) komanda, kuri svečiuose 125:110 (24:30, 46:32, 29:26, 26:22) įveikė Dalaso „Mavericks“ (4/3) ekipą.

Keturi Majamio klubo krepšininkai pirmą kartą istorijoje pelnė bent 22 taškus ir „Heat“ ekipa laimėjo penktą kartą iš eilės.

Tyleris Herro su 25 taškais buvo rezultatyviausias.

Pralaimėjusiems Luka Dončičius surinko 33 taškus. Slovėnas sužaidė savo rezultatyviausias sezono rungtynes, bet komanda pirmą kartą pralaimėjo namų arenoje.

Dalaso ekipai dėl traumų nepadėjo Kristapas Porzingis ir Maxi Kleberas.

Trečiajame kėlinyje likus žaisti kiek daugiau nei dvejoms minutėms „Heat“ ekipa pirmavo 97-81.

Spurtavusi „Mavericks“ paskutiniame ketvirtyje buvo priartėjusi iki šešių, tačiau svečiai netrukus susigrąžino dviženklį skirtumą.

„Heat“: Tyleris Herro 25, Jimmy Butleris 23, Bamas Adebayo (13 atk. kam.) ir Kyle’as Lowry po 22.

„Mavericks“: Luka Dončičius 33 (5 rez. perd.), Jalenas Brunsonas 25, Timas Hardaway 17, Reggie Bullockas 10.