Trečiadienį Tokijuje pratęstas olimpinis krepšinio turnyras, kurio B grupėje Vokietijos rinktinė 99:92 (24:21, 26:29, 24:24, 25:18) palaužė antrą pralaimėjimą per dvejas rungtynes patyrusią Nigerijos rinktinę.

Pirmose olimpinio krepšinio turnyro rungtynėse Nigerijos ekipa 67:84 pralaimėjo Australijai, tuo tarpu vokiečiai 82:92 nusileido Italijai.

Nigerijos rinktinė po draugiškose rungtynėse iškovotų įspūdingų pergalių prieš JAV ir Argentinos rinktines, dabar jau yra patyrę tris pralaimėjimus iš eilės – vieną draugiškose rungtynėse prieš Australiją bei du olimpiniame turnyre.

Mačas klostėsi gana atkakliai, kadangi vokiečiams atitrūkti pavyko tik mini spurto dėka ketvirtojo kėlinio viduryje. Surengę kelias atakas be atsako vėliau vokiečiai įsivažiavo ir pataikė dar kelis sykius iš toli.

Likus 2 min. iki ketvirtojo kėlinio pabaigos jie atitrūko 95:81.

Nigerija, viską ką galėjo padaryti, tik šiek tiek tą pranašumą sumažinti. Galutinę pergalę šventė Vokietija.

Nigerija: J.Nwora 33 tšk. (7 atk. kam.), M.Oni 15, P.Achiuwa ir J.Okaforas – po 9.

Vokietija: J.Voigtmannas 19, M.Wagneris 17, D.Barthei 14, M.Lo 13, A.Obstas 12.

„Žalgirio“ naujokas N. Giffey žaidė 22 min., per kurias pelnė 5 taškus (1/2 dvit., 1/2 trit.), atliko rezultatyvų perdavimą, dukart suklydo, tris kartus pažeidė taisykles ir surinko 2 naudingumo balus.

Kitas rungtynes Vokietijos rinktinė žais rugpjūčio 2-ą dieną prieš Prancūziją, tuo tarpu Nigerijos ekipa liepos 31-ą susitiks su Italija.