Trečiadienį  prasidėjo Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės ketvirtfinalio rungtynės, kur pergales šventė Panevėžio „Ekranas ir Vilniaus „REO“.

Dviejų I lygos nugalėtojų akistatoje intrigos neliko jau pirmajame kėlinyje, o antrasis tebuvo formalumas Vilniaus klubui.

Jau antrą minutę „REO“ ekipą į priekį išvedė Mantas Makutinovičius. 25-ąją minutę tikslų smūgį pridėjo Mindaugas Grigalevičius, 32-ą Andrėjus Usačiovas pelnė savąjį įvartį.

Iki pirmojo kėlinio pabaigos likus kelioms minutėms buvo skirtas baudinys į „Lifosos“ vartus ir jį realizavo Tomas Ražanauskas. Dar vieną įvartį paskutinę kėlinio minutę pelnė Vikentijus Ivanovas, taigi komandos išėjo į pertrauką rezultatui švieslentėje degant 0-5 „REO“ naudai.

Antrajame kėlinyje Kėdainių ekipa sugebėjo pelnyti garbės įvartį, kurį pelnė Paulius Sirutavičius, tuo tarpu „vilniečiai“ dar pridėjo du įvarčius, kurių autoriai Mindaugas Grigalevičius bei Pavelas Stempkovskis. Rungtynės taip ir pasibaigė – įspūdinga „REO“ pergalė 7:1. Vilniečiai žengė į Lietuvos futbolo federacijos taurės pusfinalį.

Priešingai nei mače Kėdainiuose, dramatiška kova vyko Pakruojo miesto stadione, kur „Kruoja“ surėmė ginklus su šalies čempionais Panevėžio „Ekrano“ futbolininkais. Pirmasis rungtynių įvartis krito tik antrajame kėlinyje, kai po grubios „Ekrano“ gynėjų klaidos, tiksliai pasižymėjo Artūras Žulpa.

Tačiau svečiai po dešimties minučių sugebėjo atstatyti lygybę, kai kamuolį į vartus galva tiksliai pasiuntė Dainius Gleveckas. Iki pilno laiko pabaigos nei vienai ekipai nepavyko pelnyti įvarčio, tad buvo žaidžiamas pratęsimas.

Per pratęsimą stipresni pasirodė Panevėžio ekipos futbolininkai – 95-ą minutę gražiai sužaidęs Mantas Savėnas, puikiai nuginklavo varžovų vartininką ir išvedė „Ekraną“ į priekį.

100-ąją minutę iš aikštės buvo pašalintas „Kruojos“ komandos saugas Donatas Petrauskas, kuris susistumdė su Marko Andelkovičiumi. Visgi A lygos vidutiniokams nepavyko „įkasti“ tituluotiems varžovams, bei teko pripažinti „Ekrano“ pergalę 1-2.

Trečiadienį ketvirtfinalio rungtynes dar žaidžia Vilniaus „Žalgiris“ ir Gargždų „Banga“ bei Kauno „Kaunas“ ir Marijampolės „Sūduva“.

Rezultatai:

„Kruoja“ 1 – 2 „Ekranas“

65' [1 – 0] Artūras Žulpa, 75' [1 – 1] Dainius Gleveckas, 95' [1 – 2] Mantas Savėnas, 100' Donatas Petrauskas („Kruoja“).

„Lifosa“ 1 – 7 „REO“

2' [0 – 1] Mantas Makutinovičius, 25' [0 – 2] Mindaugas Grigalevičius, 32' [0 – 3] Andrej Usačiov, 41' [0 – 4] Tomas Ražanauskas (11 m.), 45' [0 – 5] Vikentij Ivanov, 61' [0 – 6] Mindaugas Grigalevičius, 80' [1 – 6] Paulius Sirutavičius, 89' [1 – 7] Pavel Stempovskij.