Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionato išvykos rungtynėse 0:2 turėjo pripažinti „Rennes“ futbolininkų pranašumą ir patyrė pirmąjį pralaimėjimą.

Įdomu tai, kad nepasitenkinimą po keitimo debiutinėse Čempionų lygos rungtynėse parodęs Lionelis Messi šiose rungtynėse žaidė iki pat paskutinių rungtynių minučių, o veterano pakeisti taip ir nesiryžo ekipos vairininkas Mauricio Pochettino.

Šias rungtynes žaidė visos ryškiausios PSG žvaigždės, išskyrus Sergio Ramosą. Tiek Neymaras, tiek K. Mbappe, tiek Messi rungtynes pradėjo startiniame vienuoliktuke.

Realiausią progą įmušti L. Messi turėjo 31-ąją rungtynių minutę, kai po galingo baudos smūgio jo spirtas kamuolys supurtė varžovų vartų konstrukciją.

Pasižymėti „Rennes“ ekipai pavyko 45-ąją minutę, kai Gaetanas Laborde tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė šeimininkus į priekį 1:0. O jau 46-ąją minutę iškart po ilgosios pertraukos  saugas Flavienas Taitas puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino šeimininkų ekipos pranašumą 2:0.

Kylianas Mbappe 68-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Hamari Traore 77-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Gianluigi Donnarumma.

Šis pralaimėjimas paliko PSG pirmoje turnyrinės lentelės vietoje, kuri savo sąskaitoje turi 24 taškus. Pergalė „Rennes“ su 12 taškų leido pakilti į septintąją poziciją.