Naktį iš penktadienio į šeštadienį Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) gerbėjai išvydo bene atkakliausią šio sezono dvikovą. Keturių pratęsimų pareikalavęs Atlantos „Hawks“ ir Čikagos „Bulls“ susirėmimas baigėsi efektinga svečių pergale.

Atlantoje vykusi dvikova baigėsi komandoms kartu surinkus net 329 taškus. Po permainingos ir sunkiai pakartojamos kovos „Hawks“ namuose krito 161:168 (33:26, 27:31, 24:38, 40:29, 16:16, 7:7, 8:8, 13:6).

Intrigų netrūko visų rungtynių metu. Dar ketvirtajame kėlinye šeimininkai atsilikinėjo 13 taškų skirtumu, tačiau prieš lemiamą svečių ataką „Hawks“ jau buvo priekyje (124:121).

Vis tik, šį sezoną pergalės receptų ir sėkmingų rungtynių pabaigų nesukurianti Atlantos komanda paskutinę ataką nesugebėjo apsiginti ir prasižengė „Bulls“ snaiperiui metant iš toli.

Visi keturi pratęsimai, išskyrus paskutinį, klostėsi itin atkakliai ir nugalėtojas galėjo paaiškėti paskutinėmis sekundėmis.

Vis dėlto, ketvirtajame pratęsime išryškėjo komandų fizinis pasirengimas ir atvirkščiai, jėgų stygius. Daugiau energijos lemiamoje atkarpoje turėjo Čikagos krepšininkai, kurie įtvirtino pergalę septynių taškų skirtumu.

Tai buvo rekordinis šio ir praėjusio sezono NBA pratęsimų skaičius. Taip pat tai tapo trečiomis rezultatyviausiomis rungtynėmis visoje NBA istorijoje.

Bulls“: Zachas LaVine‘as 47 (9 atk. kam., 9 rez. perd., 8 klaidos, 6/14 trittaškių), Lauri Markkanenas (17 atk. kam.) ir Otto Porteris (10 atk. kam., 4 rez. perd., 7/13 tritaškių) po 31, Krisas Dunnas 14 (6 rez. perd.), Shaquille‘as Harrisonas 13, Robinas Lopezas 11 (11 atk. kam.), Ryanas Arcidiacono 10 (6 atk. kam.).

„Hawks“: Trae‘us Youngas 49 (8 atk. kam., 16 rez. perd., 6/13 tritaškių, 9 klaidos), Aleksandras Lenas 24 (10 atk. kam.), Taureanas Prince‘as 17, Kevinas Huerteris 15 (3/7 tritaškių), Dewayne‘as Dedmonas 14 (12 atk. kam., 4 blokai), DeAndre Bembry (7 atk. kam.) ir Vince‘as Carteris (7 atk. kam., 3/10 tritaškių) po 13.