Šakių „Vyčio“ (27/7) komandos pergalių serija tęsiasi toliau. Nerijaus Zabarausko auklėtiniai svečiuose 91:86 (17:19, 31:23, 24:22, 19:22) palaužė Kauno „Žalgirio“ dublerius (17/17).

Tai – septynioliktoji „Vyčio“ pergalė paeiliui.

Rungtynių pradžia klostėsi įtemptai, mat abi komandos nepaleido viena kitos į priekį. Vis tik antrajame ketvirtyje energijos į aikštę įnešė Ernestas Serkevičius, paleidęs porą tikslių metimų (24:21), o po Marijaus Užupio ir Aurimo Birgelio tritaškių „Vytis“ atsiplėšė 44:38. Nors žalgiriečiai nepasidavė, laiku prabilo Karolis Brusokas (61:55) bei dar rimčiau blykstelėjęs E.Serkevičius skirtumą padidino iki 8 taškų – 72:64. Pastarasis išnaudojo pražangų limitą, todėl jo „Vyčiui“ pritrūko, o tai leido „Žalgirio-2“ ekipai rezultatą išlyginti – 72:72.

Laikrodis rodė likusias mažiau nei 7 minutes, per kurias „Vytis“ siekė išsaugoti nors nedidelę persvarą – 78:75. Paskutinėmis minutėmis šakiškiai demonstravo gerą gynybą bei nebeleido varžovams ištirpdyti deficito. Nors žalgiriečiai (83:85) turėjo laiko kažką pakeisti, prie baudų metimo linijos vis stoję „Vyčio“ vyrai buvo šaltakraujai ir šaudė taikliai, taip iškovodami pergalę 91:86.

„Vytis“: I.Vaitkus 24 (10 išpr. praž.), M.Užupis ir K.Brusokas (9 atk. kam.) – po 16, E.Serkevičius 15 (12 min.), P.Beliavičius, D.Domarkas ir V.Sragauskis – po 5.

„Žalgiris-2“: K.Žemaitis 20, M.Varnas 15 (7 rez. perd.), L.Birutis 14 (11 atk. kam.), R.Miniotas 11, M.Echodas 8, P.Valinskas ir A.Velička – po 7.