Eurolygos ketvirtfinalio ketvirtosiose rungtynėse Madrido „Real“ ekipa, kuriai atstovauja Rimantas Kaukėnas bei Darjušas Lavrinovičius, savų žiūrovų akivaizdoje 78:84  (19:20, 22:25, 21:20, 16:19) nusileido Barselonos „Regal Barcelona“ krepšininkams bei pralaimėjo seriją 1:3.

Ketvirtajame kėlinuke sužaidus 4 minutes Felipe Reyesas šeimininkų deficitą buvo sumažinęs iki dviejų taškų (68:70), tačiau tada svečiai laimėjo atkarpą 7:0 bei vėl atitrūko – 77:68. „Real“ komandai po šio nokdauno atsigauti nebepavyko.

R. Kaukėnas susitikimui buvo registruotas, tačiau ant parketo nepasirodė.

D. Lavrinovičius per 14 žaidimo minučių taškais nepasižymėjo (0/1 tritaškiai), perėmė kamuolį, sykį suklydo, kartą pažeidė taisykles bei surinko minus 2 naudingumo balus.

Nugalėtojams J. C. Navarro įmetė 21 tašką (4/8 tritaškiai), Ricky Rubio – 19 (9/11 baudos metimai, 9 išprov. praž.), Erazemas Lorbekas pridėjo 14 taškų.

Pralaimėjusiems Sergio Llullas surinko 20 taškų, F. Reyesas – 11, Ante Tomičius – 10, Jorge Garbajosa – 9 taškai.

„Regal Barcelona“ pusfinalyje susigrums su Maskvos CSKA klubu.

Priminsime, kad Eurolygos finalo ketverto varžybos vyks gegužės 7-9 d. Paryžiuje.