Sapore (Japonija) šeštadienį baigėsi ISU „Grand Prix“ serijos dailiojo čiuožimo varžybos – „NHK Trophy“. Šokių ant ledo varžybose sėkmingai pasirodė pajėgiausia Lietuvos pora – Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius.

Ritminėje programoje lietuvis ir amerikietė kartą suklydo, surinko 75,23 balo ir užėmė 4-ą vietą. Visgi, jiems pavyko atsitiesti laisvojoje programoje, kurią jie atliko be klaidų, užėmė 3-ią vietą ir pelnė net 114,75 balo, taip pagerindami karjeros rekordą.

A.Reed ir S.Ambrulevičius varžybas baigė surinkę 189,98 balo, kas taip pat yra jų naujas karjeros rekordas. Bendroje įskaitoje Lietuvos porai atiteko 4-a vieta.

A.Reed ir S.Ambrulevičiaus ritminė programa:

A.Reed ir S.Ambrulevičiaus laisvoji programa:

Nugalėjo Kanados atstovai Laurence Fournier Beaudry ir Nikolajus Soerensenas (210,41), kurie tik nežymiai aplenkė amerikiečius Madison Chock ir Evaną Batesą (209,13). Trečią vietą užėmė kita JAV pora Caroline Green ir Michaelas Parsonsas (191,10).

Šokių ant ledo varžybose dayvavo 10 porų.