Sekmadienį Ispanijos „La Liga“ čempionate vyko šešerios 33-iojo turo rungtynės. Jose svarbią pergalę pasiekė Madrido „Real“ futbolininkai, kurie atsilikimą nuo FC „Barcelonos“ sumažino iki minimumo.

„Karališkasis“ klubas savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 2:0 (1:0) įveikė CF „Valencia“ vienuolikę.

Madrido žaidėjai į priekį išsiveržė 25 susitikimo minutę, kuomet po Guti perdavimo įvartį pelnė vienas prieš vartininką iššokęs puolėjas Gonzalo Higuainas.

Nors šeimininkai ir toliau dominavo bei sukūrė ne vieną pavojingą progą, jiems rezultatą pavyko padvigubinti tik 78 minutę: Marcelo suklaidino gynėją, įsiveržė į baudos aikštelę ir perdavė kamuolį Cristiano Ronaldo, kuris smūgiu iš maždaug 12 metrų nuginklavo vartininką Cesarą Sanchezą.