„Real“ nutraukė „Fenerbahce“ pergalių seriją namuose

Pirmąjį pralaimėjimą namuose Eurolygoje patyrė Stambulo „Fenerbahce“ (9-2) krepšininkai.

Pastarieji savo aistruolių akivaizdoje 71:85 (16:25, 18:21, 20:22, 17:17) krito prieš Madrido „Real“ (8-3) klubą.

Ispanijos ekipa jau pirmajame kėlinyje sugebėjo atsiplėšti ir susikrovė dviženklį pranašumą (11:25).

Po didžiosios pertraukos svečiai įjungė dar aukštesnę pavarą ir ėmė visiškai triuškinti Stambulo ekipą. Skirtumas tarp komandų išaugo net iki 23 taškų (41:64).

Ketvirtasis kėlinys tapo daugiau formalumu. Aikštės šeimininkams taip ir nepavyko sumažinti deficito iki vienženklio ir teko nusileisti oponentams – 71:85.

„Fenerbahce“: Jonathanas Motley 20 (6/14 dvit., 1/4 trit., 5/6 baud., 7 atk. kam.), Devinas Bookeris 15, Melihas Mahmutoglu 10, Sehmusas Hazeras 7.

„Real“: Džananas Musa 18 (3/3 dvit., 3/5 trit., 3/3 baud., 6 rez. perd.), Walteris Taversas 17 (7/7 dvit., 3 blk., 26 n. b.), Gabrielis Deckas 12 (8 atk. kam.), Mario Hezonja 9 (7 atk. kam.).