Milane – „Real“ krepšininkų pergalė

Pergalę Eurolygoje į savo sąskaitą įsirašė Madrido „Real“ (3-3) krepšininkai.

Karališkasis klubas svečiuose 83:77 (23:20, 24:30, 20:11, 16:16) įrodė pranašumą prieš Milano „AX Armani“ (3-3) klubą, kuriam tai buvo antroji nesėkmė paeiliui.

Pirmuosius tris kėlinius vyravo gana permaininga kova, skirtumas tarp ekipų ryškėjo tik ketvirtajame kėlinyje.

Svečiai iš Madrido sugebėjo pelnyti 8 taškus iš eilės be atsako ir pirmą kartą rungtynėse susikrovė dviženklę persvarą (77:63).

Nors italai dar nepasidavė ir priartėjo iki 5 taškų (80:75), tačiau taiklūs svečių baudų metimai galutinai padėjo tašką rungtynėse (83:75).

Tiesa, aikštės šeimininkai dar paskutinėmis akimirkomis pelnė dvitaškį, tačiau tai jau nieko nekeitė – 83:77.

„Real“: Džananas Musa 25 (4/4 dvit., 5/8 trit., 2/3 baud., 5 rez. perd., 31 n. b.), Mario Hezonja 15 (3/4 trit.), Walteris Tavaresas 11 (9 atk. kam., 5 kld.), Sergio Rodriguezas 9.

„AX Armani“: Kevinas Pangosas 21 (2/3 dvit., 5/9 trit., 2/2 baud.), Nicolo Melli 12, Nazas Mitrou-Longas 11, Luigi Datome 8, Deshaunas Thomasas 7.