Barselonos „Regal Barcelona“ priartėjo prie Eurolygos finalo ketverto. Madride Xavi Pasqualio auklėtiniai 84:73 (25:14, 21:17, 15:19, 23:23) įveikė vietos „Real“, kuriam atstovauja Darjušas Lavrinovičius bei Rimantas Kaukėnas, ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 2:1.

Katalonai jautį už ragų sugriebė jau pačioje mačo pradžioje. Pirmojo kėlinuko viduryje „Regal Barcelona“ spurtavo 15:0 ir įgijo dviženklį pranašumą (19:7), o 17-ąją minutę skirtumas išaugo iki 23 taškų. „Real“ per likusį susitikimo laiką pavyko sušvelninti atsilikimą, tačiau atkurti intrigos „Karališkojo“ klubo krepšininkai taip ir nebesugebėjo.

D. Lavrinovičius aikštėje praleido 5 minutes, taškais nepasižymėjo (0/1 dvitaškių), atkovojo kamuolį, po kartą prasižengė ir suklydo.

R. Kaukėnas taip pat rungtyniavo 5 minutes, per kurias spėjo pramesti dvitaškį ir perimti kamuolį.

„Real“: Ante Tomičius 23, Travisas Hansenas ir Sergio Llullas po 11, Pablo Prigioni 10, Felipe Reyesas 7.

„Regal Barcelona“: Juanas Carlosas Navarro 24, Pete'as Mickealis ir Jaka Lakovičius po 13, Boniface'as Ndongas 9, Terence'as Morrisas 8.