Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp „Real Betis“ ir Madrido „Real“ komandų baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0.

Mačo pradžioje „Real“ puolėjas Karimas Benzema 12-ąją minutę baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas po VAR peržiūros užfiksavo žaidimą ranka ir šio įvarčio neįskaitė.

Tas pats K.Benzema 49-ąją minutę atliko pavojingą smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau vartininkas meistriškai atrėmė kamuolį.

Atkuto ir šeimininkai, kai Borja Inglesias 53-ąją minutę atliko smūgį, tačiau Thibautas Courtoisas sėkmingai apgynė savo saugomus vartus.

Kiek paskui Rodrygo 61-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir šių rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

Viniciusas Junioras 76-ąją minutę dar pabandė ir atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Claudio Bravo užtikrintai atrėmė kamuolį.

Galiausiai K.Benzema per pridėtą rungtynių laiką atliko smūgį, tačiau šį kartą kamuolys skriejo gerokai virš varžovų vartų.

„Real“ po 24 sužaistų rungtynių turi surinkęs 53 taškus ir rikiuojasi antroje „La Liga“ pirmenybių turnyrinės lentelės vietoje bei nuo lyderės „Barcelonos“ atsilieka jau devyniais taškais. Tuo tarpu „Real Betis“ su 41 tašku žengia penktas.