Madrido „Real“ ir Paryžiaus „Saint-Germain“ išplėšė dramatiškas pergales nacionaliniuose čempionatuose, o Turino „Juventus“ toliau nepakyla iš dugno Italijoje.

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 2:1 įveikė „Valencia“ futbolininkus.

Hugo Duro 66-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Valencia“ ekipą į priekį 1:0.

Viniciusas Junioras 86-ąją minutę išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1, o Karimas Benzema 88-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir išplėšė „Real“ ekipai dramatišką pergalę 2:1.

PSG klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionate namuose 2:1 palaužė „Lyon“.

Lucas Paqueta 54-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Lyon“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Neymaras 66-ąją minutę realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Mauro Icardi 93-ąją minutę tiksliu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išplėšė PSG ekipai dramatišką pergalę 2:1.

Italijos „Serie A“ lygos rungtynės tarp Turino „Juventus“ ir „AC Milan“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1.

Alvaro Morata jau 4-ąją minutę surengtos kontratakos metu sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir išvedė „Juventus“ į priekį 1:0.

Ante Rebičius 76-ąją minutę standartinės situacijos metu tiksliu smūgiu galva išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.