29
Sergio Ramos (nuotr. SCANPIX)

Sergio Ramosas yra tas žmogus, kuris dažnai muša lemiamais momentais ir už pakarpos traukia Madrido „Real“ komandą. Taip buvo ir rungtynėse su „Barcelona“, kai po gynėjo įvarčio paskutinę susitikimo minutę madridiečiai išplėšė lygiąsias 1:1.

29

Pirmas įvartį pelnė Liusas Suarezas ir išvedė Katalonijos ekipą į priekį, progą pasižymėti turėjo ir Neymaras, tačiau apmaudžiai savo progos neišnaudojo.

Tačiau S. Ramosas galva po Luka Modričiaus perdavimo 90-ąją minutę pasiuntė kamuolį į „Camp Nou“ šeimininkų vartus bei išsaugojo „karališkajam“ klubui šešių taškų persvarą „La Liga“ čempionato lentelėje.

„Nežinau, ar rezultatas yra visiškai teisingas, tačiau tas Modričiaus perdavimas buvo nuostabus. Buvo labai svarbu bandyti išsivežti bent tašką, daug dėl to dirbome“, – „Goal.com“ cituoja S. Ramosą.

Gynėjas pasakojo, kad abi komandos labai norėjo užvaldyti kamuolį, o jo klubas iki pertraukos turėjo daugiau progų.

Tačiau ispanas pripažįsta, kad jo komanda nebuvo tokia efektyvi, kokia galėjo būti: „Buvo intensyvios rungtynės, žaidėme taip, kaip galėjome. Dar daug liko kelio. Geriausia koncentruotis į save, o ne į kitus.“