12
Gerardas Pique (nuotr. SCANPIX)

Pirmadienį įvyko atsakomasis mačas dėl Ispanijos Supertaurės, kuriame susitiko „La Liga“ čempionas „Barcelona“ bei Karaliaus taurės finale katalonams nusileidę Bilbao „Athletic“ futbolininkai.

12

Pirmajame tarpusavio susitikime stipriausia praėjusio sezono Ispanijos komanda savo varžovams labai netikėtai nusileido net 4:0, tačiau po rungtynių kalbėjo apie tai, jog mėgins atsitiesti.

Kaip paaiškėjo, „Barca“ netuščiažodžiavo ir aikštėje nuo pat pirmųjų minučių pasirodžiusi stipriausios sudėties beveik neleido varžovams prisiliesti prie kamuolio.

Atidaryti įvarčių sąskaitą Luiso Enrique auklėtiniams pavyko tik pirmojo kėlinio pabaigoje, kai „Athletic“ vartininką nuginklavo katalonų žvaigždė Lionelis Messi, bet 45 minutės pelnyti dar trims įvarčiams atrodė daugiau nei pakankama.

Vis dėlto, vėliau katalonams priešininkų gynybą pralaužti sekėsi sunkiai, o 57-ąją minutę už tai, kad apšaukė vėliavėlės neiškėlusį šoninės linijos arbitrą, iš aikštės buvo pašalintas Gerardas Pique.

Po šio smūgio „Barcai“ atsigauti nepavyko ir vėliau teko traukti kamuolį iš savo pačių vartų tinklo. „Bilbao“ gretose pasižymėjo bei pirmąjį trofėjų net po 31-erių metų laukimo užtikrino pirmajame mače hat-tricku varžovus nuskriaudęs Aritzas Adurizas.

Baigiantis rungtynėms dešimtyje liko ir „Athletic“ žaidėjai, tačiau dvikovos baigties tai jau nebepakeitė.

Rezultatas:

„Barcelona“ 1 – 1 (1 – 5) „Athletic“

[1-0] 43' Lionel Messi

57' Gerard Pique („Barcelona“) pašalintas iš aikštės

[1-1] 74' Aritz Aduriz

86' Kike Sola („Athletic“) pašalintas iš aikštės