Anglijos „Premier“ lygos emocingas mūšis tarp „Liverpool“ ir Londono „Chelsea“ komandų baigėsi lygiosiomis 1 – 1.

Kai Havertzas 22-ąją minutę nuostabiu smūgiu galva nepaliko šansų vartininkui ir išvedė „Chelsea“ ekipą į priekį 1:0.

Joelis Matipas pirmojo kėlinio pabaigoje atliko pavojingą smūgį, tačiau nukreipti kamuolio tiksliai į vartus taip ir nepavyko.

Reece‘as Jamesas per pridėtą pirmojo kėlinio laiką už žaidimą ranka baudos aikštelėje buvo nubaustas raudona kortele. Tuo tarpu Mohamedas Salah užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir rezultatas tapo lygus 1:1.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Diogo Jota 52-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš skersinio.

Jordanas Hendersonas 59-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolys skriejo visiškai greta vartų.

Romelu Lukaku 64-ąją minutę atliko pavojingą smūgį pirmuoju lietimu, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo J.Matipas.

Mateo Kovačičius 84-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė „Liverpool" komandos vartų sargas Alissonas.