30
Toronto „Raptors“ – Milvokio „Bucks“ 106:100 (nuotr. SCANPIX)

NBA Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijos rezultatą išlygino Toronto „Raptors“. Kanados komanda savo aikštėje 106:100 nugalėjo Milvokio „Bucks“.

30

Jono Valančiūno „Raptors“ pirmavo didžiąją mačo dalį. 39-ąją minutę komandas skyrė 12 taškų – 95:83.

„Bucks“ nebuvo linkusi nuleisti ragų – likus dviems minutėms ir dviems sekundėms rezultatas tapo lygus (100:100).

Per likusį laiką taškus rinko „Raptors“.

„Bucks“ atkovojo 12 kamuolių puldama, „Raptors“ – šešis.

J. Valančiūnas aikštėje praleido 23 minutes, per kurias pelnė 10 taškų ir sugriebė tiek pat kamuolių. Lietuvis nebežaidė nuo trečiojo kėlinio antrosios dalies – 31-osios minutės.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 23 (9/18 metimų, 5/6 baudų, 7 atkovoti kamuoliai), Kyle’as Lowry 22 (6/12 met., 8/9 baud., 5 rezultatyvūs perdavimai), Serge’as Ibaka 16 (6/15 met., 7 atk. kam., 6 rez. perd.), Cory Josephas 11, Jonas Valančiūnas 10 (10 atk. kam.).

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 24 (9/24 met., 5/7 baud., 15 atk. kam., 7 rez. perd.), Kris Middletonas 20 (6/14 met., 5/5 baud., 5 atk. kam.), Gregas Monroe 18 (6/9 met., 6/6 baud.), Tony Snellas 14 (5/7 met.).

Pirmąsias serijos rungtynes taip pat Toronte 97:83 laimėjo „Bucks“. Dabar, rezultatui esant 1:1, kova keliasi į Milvokį.

„Raptors“ (51 pergalė / 31 pralaimėjimas) į atkrintamąsias pateko trečiu Rytų konferencijos rezultatu, „Bucks“ (42/40) – penktu.