kris middletonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kris middletonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kris middletonas“.

Jono indėlio nepakako – Milvokis ir toliau siaučia

Viena Rytų konferencijos lyderių Toronto „Raptors“ pirmajame atkrintamųjų varžybų etape atsilieka 1:2. Jono Valančiūno komanda svečiuose 77:104 pralaimėjo Milvokio „Bucks“. „Raptors“ rungtynės susiklostė tragiškai. „Bucks“ pirmavo nuo pirmosios iki paskutiniosios mačo minutės. Didžiausias „Bucks“ pranašumas – 34 taškai. Milvokio krepšininkai atliko 36, Toronto – 11 rezultatyvių perdavimų.
2017-04-21

„Raptors“ išlygino serijos rezultatą, Jono Valančiūno kraityje – dvigubas dublis

NBA Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijos rezultatą išlygino Toronto „Raptors“. Kanados komanda savo aikštėje 106:100 nugalėjo Milvokio „Bucks“. Jono Valančiūno „Raptors“ pirmavo didžiąją mačo dalį. 39-ąją minutę komandas skyrė 12 taškų – 95:83. „Bucks“ nebuvo linkusi nuleisti ragų – likus dviems minutėms ir dviems sekundėms rezultatas tapo lygus (100:100). Per likusį laiką taškus rinko „Raptors“. „Bucks“ atkovojo 12 kamuolių puldama, „Raptors“ – šešis.