Pietų Korėjoje tęsiasi pasaulio plaukimo čempionatas. Ankstyvą pirmadienio rytą Lietuvos laiku Danas Rapšys 200 m plaukimo laisvu stiliumi rungties atrankoje nuotolį įveikė per 1:46.60 min. ir pateko į pusfinalį.

Lietuvis užfiksavo devintą greičiausią rezultatą, atrankoje greičiausiai plaukė britas Jamesas Guy – 1:46.18 min., antras – kinas Yang Sunas (1:46.22 min.), trečias – rusas Martinas Maliutinas (1:46.29 min.).

„Viskas pagal planą, numatantį tris startus per dvi dienas. Šiandien laukia dar pusfinalis, o rytoj finalas (pagal planą)“, — po finišo feisbuke komentavo D. Rapšys.

Pusfinalio plaukimai vyks pirmadienį nuo 14 val. Lietuvos laiku.

Tuo metu čempionato debiutantė Kotryna Teterevkova moterų 100 m krūtine atrankoje distanciją įveikė per 1.08,64 ir finišavo 22-a.

Lietuvei iki patekimo į pusfinalį pritrūko 0,83 sek.

Kotrynos dar laukia startai 50 ir 200 m krūtine varžybose.

Geriausią rezultatą atrankoje užfiksavo amerikietė Lilly King – 1:06.31 min., antra liko rusė Julija Jefimova (1:06.58 min.), trečia – italė Martina Carraro (1:06.62 min.).

Iš viso atrankoje varžėsi 55-ios plaukikės.