Danas Rapšys pasirodymą FINA Čempionų lygoje baigė iškovodamas sidabro medalį 400 metrų laisvuoju stiliumi rungtyje.

Indianoje, JAV, vykusiame trečiajame Čempionų lygos etape lietuvis nuotolį įveikė per 3 min. 46,23 sek. ir tik 0,1 sek. nusileido auksą iškovojusiam italui Gabriele Detti.

Lietuvis savaitgalį dalyvavo dar dvejose rungtyse, kuriose sekėsi kardinaliai skirtingai. Plaukikas laimėjo auksą 200 m laisvuoju stiliumi, o plaukdamas 200 m nugara liko paskutinis. D.Rapšys pastarojoje rungtyje nuo savo rekordo plaukė 18 sekundžių lėčiau.

„Kosmosas. Aš ne apie plaukimą, o apie lietuvių palaikymą Indianapolyje. Jie buvo garsiausi baseine, jaučiausi tarsi namie. Didžiulis dėkui tautiečiams, kai kurie jų važiavo net 6 valandas į varžybas. Nerealu. O dėl plaukimo, tai viskas normaliai – kiek sunku buvo 400 m laisvuoju stiliumi plaukti po nugaros. Tačiau didžiausias įspūdis – alaikymas. Daugiau nė vienas plaukikas tokio neturėjo, net amerikiečiai. Labai smagu buvo dalyvauti naujo formato varžybose. Dabar laukia dar šiek tiek „senoviško“, tokio kaip pasaulio čempionatas“, – „Facebook“ rašė D.Rapšys.