Po rezervinės Lietuvos rinktinės pergalės po pratęsimo rezultatu 82:77 prieš Kinijos nacionalinę ekipą, nugalėtojų ekipos vyriausiasis treneris Ramūnas Butautas džiaugėsi kantriu ir drausmingu savo auklėtinių žaidimu.

„Pradėjome rungtynes prastai, varžovai pasiūlė labai didelę spartą. Mes susikurdavome progas, bet nepataikėme iš patogių padėčių ir nespėdavome grįžti į gynybą. Taip pat prastai kovojome dėl atšokusių kamuolių, iki didžiosios pertraukos ją pralaimėjome 8:19.

Mažai veržėmės krepšio link, netaikliai atakavome, pralaimėjome kovą po krepšiais, todėl po 2 kėlinių ir atsilikome 15 taškų“, – teigė R.Butautas.

Treneris pažymėjo, kad pergalę lėmė kantrus ir drausmingas žaidimas:

„Po didžiosios pertraukos suaktyvinome gynybą, pagerinome kovą dėl atšokusių kamuolių, agresyviau puolėme, stengėmės žaisti per vidurio puolėjus. Žaidėme kantriai, drausmingai, tai ir padėjo iškovoti pergalę.“