0
TV3

Dramatišką pergalę Šiaurės Amerikos Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Bostono „Celtics“ krepšininkai (19/17), savų sirgalių akivaizdoje 115:111 (27:29, 24:27, 29:16, 23:31, 12:8) po pratęsimo palaužę Niujorko „Knicks“ komandą (18/19).

NBA sensacijai J.Linui rungtynės klostėsi labai nesėkmingai iki pat ketvirtojo kėlinio pabaigos. Tačiau likus mažiau nei 3 minutėms gynėjas pelnė 5 taškus iš eilės ir ištirpdė „Celtics“ pranašumą iki minimumo (95:96), nors jau atrodė, kad Bostono ekipa buvo pabėgusi nepavejamai.

Estafetę iš J.Lino perėmė Carmelo Anthony - iš pradžių krepšininkas persvėrė rezultatą pirmą kartą (99:98), o po labai sudėtingo Paulo Pierce'o metimo per J.Lino rankas taip pat nesutriko ir atsakė tuo pačiu (101:100). Vis dėlto kai „Knicks“ pergalė buvo ranka pasiekiama, tritaškį likus 4 sek. „įsūdė“ P.Pierce'as - 103:103. Pergalę galėjusį išplėšti metimą prametė C.Anthony. Pratęsimas pareikalavo dar vienos dramos, tačiau stipresni buvo „Celtics“.

Daug diskusijų prieš mačą kėlė „Knicks“ bei „Celtics“ įžaidėjų J.Lino bei Rajono Rondo mikrodvikova. Ją laimėjo pastarasis.

J.Linas pelnė 14 taškų (6/16 met.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, tačiau suklydo 6 kartus, o R.Rondo surinko 18 taškų (7/20 met.), atkovojo net 17 kamuolių ir atliko net 20 rezultatyvių perdavimų.

„Celtics“: P.Pierce'as 34, R.Rondo (17 atk. kam., 20 rez. perd.), Brandonas Bassas ir Kevinas Garnettas (10 atk. kam.) po 18, Ray'us Allenas 12.

„Knicks“: C.Anthony 25 (8/21 met.), Amare'as Stoudemire'as 16 (13 atk. kam.), J.Linas ir Imanas Shumpertas po 14.