0

Londone (Didžioji Britanija) vykstančio finalinio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „World Tour“ turnyro trečiojo turo mače B grupėje ketvirtadienį šeštoji pasaulio raketė 26-erių metų prancūzas Jo-Wilfriedas Tsonga 7:6 (7-2), 4:6, 6:3 įveikė antrąją pasaulio raketę 25-erių metų ispaną Rafaelį Nadalį ir pateko į pusfinalį.

Mačas truko 2 val. 42 min. Dvi pergales iš trijų galimų iškovojęs Jo-Wilfriedas Tsonga B grupėje užėmė antrąją vietą. Vieną pergalę turintis R. Nadalis liko trečias ir pasitraukė iš tolimesnių varžybų.

Kaip jau skelbta, B grupės nugalėtoju tapo tris pergales iškovojęs 30-metis šveicaras Rogeris Federeris. Ketvirtąją vietą pasaulio reitinge užimantis Šveicarijos tenisininkas ketvirtadienį 6:1, 3:6, 6:3 įveikė aštuntąją pasaulio raketę 29-erių metų amerikietį Mardy Fishą. Pastarasis pralaimėjo visus tris mačus.