Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „world“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „world“.

Penktadienį Vilniuje prasideda „Sostinės dienos“

„Sostinės dienos“ be Lietuvos ir užsienio įžymybių koncertų, amatininkų prekybos, šiemet žada dėmesį skirti dizainerių darbų pristatymui, bus daugiau pramogų ir vaikams. „Vilniaus festivalių“ direktorius Remigijus Merkelys ketvirtadienį per spaudos konferenciją sakė, kad jau 25-erius metus vykstantis trijų dienų renginys išlaikys tradicijas – „dūzgiantį prospektą“ ir koncertus Katedros aikštėje. „Sostinės dienos“ vyks paskutinį vasaros savaitgalį, rugpjūčio 30 – rugsėjo 1 dienomis.
Aktualijos 2019-08-29

ATP sezono baigiamojo turnyro finale – serbo N. Džokovičiaus triumfas

Londone (Didžioji Britanija) vykusio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „World Tour“ finalinio turnyro nugalėtoju tapo pirmoji pasaulio raketė 25-erių metų serbas Novakas Džokovičius. Jis finale pirmadienį 7:6 (8-6), 7:5 įveikė šešiskart šio turnyro nugalėtoją antrąją pasaulio raketę 31-erių metų šveicarą Rogerį Federerį. Mačas truko 2 val. 14 min. N. Džokovičius šį turnyrą laimėjo antrą kartą. Jis finaliniame sezono turnyre triumfavo ir 2008 metais.
2012-11-13

Šveicaras R. Federeris iškopė į ATP sezono baigiamojo turnyro finalą

Londone (Didžioji Britanija) vykstančio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „World Tour“ finalinio turnyro pusfinalyje sekmadienį nugalėtojo titulą ginantis 31-erių metų šveicaras Rogeris Federeris (2-oji pasaulio raketė) 7:6 (7-5), 6:2 įveikė 25-erių metų britą Andy Murray (3). Mačas truko 1 val. 34 min. R. Federeris šį turnyrą yra laimėjęs šešis kartus - 2003, 2004, 2006, 2007, 2010 ir 2011 metais.
2012-11-12

Serbas N. Džokovičius – ATP sezono baigiamojo turnyro finale

Londone (Didžioji Britanija) vykstančio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „World Tour“ finalinio turnyro pusfinalyje sekmadienį pirmoji pasaulio raketė 25-erių metų serbas Novakas Džokovičius (Novak Djokovič) 4:6, 6:3, 6:2 įveikė septintąją pasaulio raketę 24-erių metų argentinietį Chuaną Martiną del Potrą (Juan Martin del Potro). Mačas truko 2 val. 12 min. N. Džokovičius šį turnyrą laimėjo 2008 metais. Serbas šiemet iš 86 mačų laimėjo 74. Ch.
2012-11-11

Britas A. Murray'us – ATP sezono finalinio turnyro pusfinalyje

Londone (Didžioji Britanija) vykstančio finalinio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „World Tour“ turnyro A grupėje penktadienį trečioji pasaulio raketė 25-erių metų britas Endis Miurėjus (Andy Murray) 6:2, 7:6 (7-3) įveikė aštuntąją pasaulio raketę 27-erių metų prancūzą Žo Vilfridą Conga (Jo-Wilfried Tsonga) ir pateko į pusfinalį. Mačas, kurį O2 arenoje stebėjo 17 tūkst. 800 žiūrovų, truko 1 val. 36 min.
2012-11-10

Serbas N. Džokovičius – finalinio ATP sezono turnyro pusfinalyje

Londone (Didžioji Britanija) vykstančio finalinio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „World Tour“ turnyro A grupėje penktadienį pirmoji pasaulio raketė 25-erių metų serbas Novakas Džokovičius (Novak Djokovič) 6:2, 7:6 (10-8) įveikė šeštąją pasaulio raketę 27-erių metų čeką Tomašą Berdichą (Tomaš Berdych) ir pateko į pusfinalį. Mačas truko 1 val. 38 min. N. Džokovičius, laimėjęs tris mačus iš tiek pat galimų, tapo A grupės nugalėtoju. T. Berdichas iš trijų mačų laimėjo vieną.
2012-11-09

Finaliniame ATP sezono turnyre – argentiniečio J. M. del Potro pergalė

Londone (Didžioji Britanija) vykstančio finalinio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „World Tour“ turnyro B grupės mače ketvirtadienį septintoji pasaulio raketė 24-erių metų argentinietis Juanas Martinas del Potro) 6:0, 6:4 nugalėjo devintąją vietą pasaulio reitinge užimantį 28-erių metų serbą Janko Tipsarevičių ir iškovojo pirmąją pergalę. Mačas truko 1 val. 17 min.
2012-11-09

R. Federeris – finalinio ATP sezono turnyro pusfinalyje

Londone (Didžioji Britanija) vykstančio finalinio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „World Tour“ turnyro B grupėje ketvirtadienį nugalėtojo titulą ginantis 31-erių metų šveicaras Rogeris Federeris 6:4, 7:6 (7-5) įveikė penktąją pasaulio raketę 30-metį ispaną Davidą Ferrerą ir užsitikrino kelialapį į pusfinalį. Mačas truko 1 val. 49 min. Antroji pasaulio raketė R. Federeris (2 pergalės/0 pralaimėjimų) šiame turnyre triumfavo šešis kartus.
2012-11-08

Finaliniame ATP sezono turnyre – pirmoji čeko T. Berdicho pergalė

Londone (Didžioji Britanija) vykstančiame finaliniame Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „World Tour“ turnyre trečiadienį šeštoji pasaulio raketė 27-erių metų čekas Tomašą Berdychas antrajame mače A grupėje 7:5, 3:6, 6:1 įveikė aštuntąją pasaulio raketę 27-erių metų prancūzą Jo-Wilfriedą Tsonga ir iškovojo pirmąją pergalę. Mačas, kurį O2 arenoje stebėjo 17,6 tūkst. žiūrovų, truko 1 val. 52 min. T. Berdichas laimėjo 60-ąjį mačą šį sezoną iš 81 galimo.
2012-11-08

Finaliniame ATP sezono turnyre – antroji serbo N. Džokovičiaus pergalė

Londone (Didžioji Britanija) vykstančiame finaliniame Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „World Tour“ turnyre pirmoji pasaulio raketė 25-erių metų serbas Novakas Džokovičius trečiadienį antrajame mače A grupėje 4:6, 6:3, 7:5 įveikė trečiąją pasaulio raketę 25-erių metų britą Andy Murray'ų ir iškovojo antrąją pergalę. Mačas truko 2 val. 35 min. Olimpinis čempionas A. Murray'us turi vieną pergalę ir vieną pralaimėjimą. N. Džokovičius šį turnyrą yra laimėjęs 2008 metais.