Šarlerua (Belgija) vykstančio vyrų krepšinio klubų Eurolygos atrankos varžybų B grupės turnyro pusfinalyje šeštadienį Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) komanda 79:86 (5:21, 17:28, 28:9, 29:28) pralaimėjo Nimburko ČEZ (Čekija) ekipai ir prarado galimybę kovoti dėl kelialapio į Eurolygos turnyrą.

Nugalėtojams 26 taškus pelnė Tre Simonsas (Tre Simmons, tritaškiai – 6/7), 20 – Pavelas Pumprla.

„Chimki“ komandai, kuri šį sezoną žais Europos taurės varžybose, po 25 taškus pelnė Krešimiras Lončaras (12 atk. kam.) ir Krisas Kinas (Chris Quinn), 12 – Sergejus Monia, 10 – Tomas Kelatis (Thomas Kelati).

Šioms rungtynėms teisėjavo lietuvis Tomas Jasevičius.

ČEZ komanda finale sekmadienį susitiks su Šarlerua „Belgacom Spirou Basket“ ekipa, kuri pusfinalyje 74:63 įveikė Berlyno „Alba“ (Vokietija) krepšininkus.