Sunkią pergalę Rusijos čempionate iškovojo Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ (3/0) ekipa, kuri namuose po dviejų pratęsimų 87:81 (17:18, 18:24, 16:11, 15:13, 8:8, 13:7) pranoko Sankt Peterburgo „Spartak“ (0/1) klubą.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti kiek mažiau nei dviem minutėms „Chimki“ atsilikinėjo nuo varžovų (60:65), tačiau likusį laiką jie sužaidė sėkmingiau ir sugebėjo išplėsti pratęsimą.

Pirmajame pratęsime geriau vėl sekėsi „Spartak“, tačiau „Chimki“ dar sykį parodė charakterį, pelnė 5 taškus be atsako ir sugebėjo išlyginti rezultatą. Tuo tarpu per kitas penkias minutes R.Kurtinaičio auklėtiniai jau sužaidė solidžiau ir iškovojo sunkią pergalę - 87:81.

Nugalėtojams Timofejus Mozgovas įmetė 23 taškus, Sergejus Monia pridėjo 17 (8 atk. kam.), Vitalijus Fridzonas - 12, Chrisas Quinnas - 11.

Pralaimėjusiems Loukas Mavrokefalidis surinko 15 taškų, Vladimiras Dragičevičius 14, Yotamas Halperinas 12 (8 rez. perd.), Aleksejus Kotiševskis - 10.