Rimantas Grigas iškovojo pirmąjį trofėjų Ukrainoje. Lietuvio vadovaujamas Kijevo „Budivelnik“ klubas naujai sukurtos Ukrainos krepšinio lygos (UBL) taurės turnyro finale 87:82 (21:22, 28:25, 13:9, 25:26) įveikė Odesos BK „Odessa“ krepšininkus.

Įspūdingai nugalėtojų gretose rungtyniavo abu lietuviai. 33 minutes aikštelėje praleidęs Tomas Delininkaitis surinko 27 (dvitaškiai 1/7, tritaškiai 6/10, baudos 7/9) taškus, atkovojo 2 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 ir prarado 3 kamuolius bei 2 sykius pažeidė taisykles.

Povilas Čiukinas per 27 minutes pelnė 21 (dvitaškiai 10/11, baudos ½) tašką, atkovojo 8 kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus, suklydo 3 ir prasižengė 4 sykius.

Nugalėtojams Derrickas Zimmermanas pridėjo 14, Denisas Jekovlevas ir Vladiimiras Orlenko - po 10 taškų.

Praleimėjusių gretose žaidžiantis Darius Pakamanis per 21 minutę į varžovų krepšį įmetė 13 (dvitaškiai 2/4, tritaškiai 2/3, baudos ¾) taškų,atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 ir prarado 2 kamuolius bei 2 sykius suklydo.

„Odessa“ komandoje pasižymėjo Otisas Hillas ir Andrejus Kalnichenko, kurių sąskaitose atitinkamai 22 ir 18 taškų.