darius pakamanis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „darius pakamanis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „darius pakamanis“.

Po pratęsimo pralaimėję „Mažeikiai“ prarado viltis išsaugoti vietą Lietuvos krepšinio lygoje

Trisdešimt ketvirtą nesėkmę 37-ose Lietuvos krepšinio lygos (BEKO-LKL) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė ir net teorines galimybes išsaugoti vietą šalies krepšinio elite prarado vienuolikos komandų turnyro autsaideris Mažeikių „Mažeikių“ klubas, antradienį namuose po pratęsimo 88:89 (18:16, 16:23, 26:14, 19:26, 9:10) nusileidęs aštuntojoje pozicijoje esantiems Panevėžio „Lietkabelio“ (10 pergalių ir 28 pralaimėjimai) krepšininkams.
2015-04-21

„Pieno žvaigždės“ išvengė sensacijos Mažeikiuose

LKL pirmenybėse Pasvalio „Pieno žvaigždės“ vos išvengė sensacijos. Pasvaliečiai paskutinę minutę vos nepralaimėjo lygos autsaideriams. „Pieno žvaigždės“ rezultatu 82:77 (24:13, 17:20, 17:19, 24:25) įveikė Mažeikių „Mažeikius“. Rungtynės prasidėjo Tauro Jogėlos ir Sidney Sanderso dvitaškiais (2:2). Kiek vėliau 4 Evaldo Kairio taškai iš eilės leido „Pieno žvaigždėms“ pirmauti (4:8). „Mažeikiai“ buvo kelis kartus sumažinę savo deficitą iki minimumo, tačiau Michaelo Dixono vedini pasvaliečiai ...
2015-03-14

Giedrius Staniulis: pergalė padėjo išlipti iš psichologinės duobės

Praėjusi savaitė buvo sėkminga ne tik pirmąją pergalę LKL čempionate iškovojusiai Mažeikių „Mažeikiai“ ekipai, bet ir 23 metų 205 cm ūgio puolėjui Giedriui Staniuliui. Debiutinėse rungtynėse „Mažeikių“ klubo gretose, aukštaūgis buvo vienas jos lyderių. Susitikime su Kėdainių „Nevėžiu“ Mažeikių krepšininkai iškovojo dramatišką pergalę rezultatu 76:75, o G.Staniulis per 24 minutes pelnė 23 taškus (8/12 dvit., 7/10 baud.
2015-02-03

„Mažeikiai“ dramatiškai iškovojo pirmąją pergalę LKL čempionate

Pirmąją pergalę po 25-ių pralaimėjimų Lietuvos krepšinio lygos (BEKO-LKL) reguliariojo sezono starte iškovojo lygos autsaideris Mažeikių "Mažeikių" klubas, šeštadienį namuose 76:75 (25:25, 13:22, 17:15, 21:13) įveikęs dešimtojoje pozicijoje likusią Kėdainių "Nevėžio" (3 pergalės ir 21 pralaimėjimas) ekipą, kuriai tai buvo jau septintoji nesėkmė iš eilės. 23 taškais prie pergalės prisidėjo Giedrius Staniulis, 13 - Darius Pakamanis, 12 - Darius Tarvydas, 10 - Arvydas Gydra.
2015-01-31

D. Pakamanis karjerą tęs Ispanijoje

Praėjusį sezoną Utenos „Juventus“ marškinėlius vilkėjęs 28-erių metų 192 cm ūgio Darius Pakamanis išvyksta į Ispaniją. Gynėjas artimiausiu metu turėtų pasirašyti kontaktą su Meililos „Melilla“ ekipa. „Jeigu nieko blogo nenutiks, tai rytoj turėčiau išvykti į Ispaniją ir ten sudaryti kontraktą su Meililos komanda“, – tvirtino gynėjas. Krepšininkas išvykimą iš Lietuvos motyvavo pajėgia antrąja Ispanijos lyga, geresniu atlyginimu bei didesnėmis perspektyvomis.
2010-08-30

D. Pakamanis grįžta į „Šiaulius“

Į Šiaulių "Šiaulių" krepšinio komandą po dvejų metų pertraukos grįžta gynėjas Darius Pakamanis. 28 metų 192 cm ūgio krepšininkas buvo pasirašęs sutartį su "Odessa" (Ukraina) klubu, bet šis dėl finansinių sunkumų atleido visus legionierius. Į Lietuvą prieš mėnesį grįžęs D. Pakamanis paprašė trenerio Antano Sireikos leidimo treniruotis kartu su komanda.
2009-10-22

R.Grigo auklėtiniai iškovojo UBL taurę, lietuviai žaidė įspūdingai

Rimantas Grigas iškovojo pirmąjį trofėjų Ukrainoje. Lietuvio vadovaujamas Kijevo „Budivelnik“ klubas naujai sukurtos Ukrainos krepšinio lygos (UBL) taurės turnyro finale 87:82 (21:22, 28:25, 13:9, 25:26) įveikė Odesos BK „Odessa“ krepšininkus. Įspūdingai nugalėtojų gretose rungtyniavo abu lietuviai.
2009-03-01

D. Pakamanis rungtyniaus Vokietijoje

27 metų 192 cm ūgio gynėjas Darius Pakamanis rungtyniaus Vokietijoje. Krepšininkas pasirašė sutartį su Šarūno Sakalausko vadovaujamu Brėmerhafeno „Eisbaren“ klubu, kuriame rungtyniauja dar trys lietuviai. Kaip teigė gynėjo agentas, sutartis sudaryta iki sezono pabaigos, su galimybe ją nutraukti Kalėdų pertraukos metu, jei atsirastų pasiūlymas iš pajėgesnio klubo.
2008-10-16

Lietuviai pagrindiniuose Europos krepšinio čempionatuose

Svarbiausiuose Europos čempionatuose rungtyniaujantiems Lietuvos krepšininkams savaitgalis nebuvo itin sėkmingas. Rezultatyviausiai iš mūsiškių žaidė Eglė Šulčiūtė, pelniusi 19 taškų, mažai nuo jos atsiliko Šarūnas Jasikevičius ir Mindaugas Katelynas. Sienos „Montepaschi“ ekipa su Kšištofu Lavrinovičiumi ir be traumuoto Rimanto Kaukėno užsitikrino Italijos čempionato reguliariojo sezono nugalėtojos titulą.
2008-03-24

Lietuviai Europos krepšinio čempionatuose

Lietuvos krepšininkų ir krepšininkių pasirodymai stipriausiose Europos lygose praeitą savaitę: Ispanija ViveMenorca - Pamesa 64:80 (Pamesa: Mindaugas Timinskas - 4)Tau Ceramica - Polaris 94:83 (Tau Ceramica: Simas Jasaitis - 13)Akasvayu - Iurbentia 71:62 (Akasvayu: Tomas Nagys - 0)Grupo Capitol - Estudiantes 74:76 (Grupo Capitol: Darius Pakamanis - 2) Rusija CSKA - CSK-VVS Samara 101:52 (CSKA: Ramūnas Šiškauskas - 9; CSK-VVS Samara: Rolandas Alijevas - 6)Lokomotiv - Dinamo 74:67 (Dinamo: Rob...