Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Tai jei istino sanarys tai is kur ta gydytoja zino kokia yra tikra diagnoze? Paciupines, paziures ir jau zinos kokia diagnoze galima pripaisyti? Teisingai pacientas ir sako, duokit tyrimus, siuntima pas atitinkima specialista - gydytoja ir nereikia cia to laiko gaisinti su tomis seimos gydytojomis, jos vistiek be tyrimu nieko negali pasakyti kokia tai liga ir kaip ja gydyti. Manau, kad tokiais atvejais, kai reikalinga antro lygio specialistu konsultacijos ir gydymas, su seimos gydytojomis galima butu susisiekti ir nuotoliniu budu, nereikia jokiu gyvu vizitu, tik laikas gaisinamas.
Tiem gydytojam tai tik pasneket,kad va tipo reik apžiūrėti kas pas žmogų negerai.Nueini tai tik apklausineja ,ka skauda ,kurioj vietoj.Jokio ciupinejimo nieko,ka jie svaigsta nesamones.
Sena,pamiršau.Vienas jaunuolis sukūrė medicinos paslaugų vuziją: atvažiuoji į priėmimą, įkiši ranką pro langą, kompiuteryje įvedi savo skundus, paima kraują ir išmeta receptą, daktaro nereikia, nes geri profesionalūs daktarai tarnaujantys ligoniui yra nykstantys dinozaurai. Gal ir gera perspektyva, nebus ant ko pykti, pagalvojau.
Dabar toks terminas šeimos gyd.taikomas ligonių štištinimas, tai ir štištinama, kvalifikacijos nesant
endoskopijos tyrimams siauliuose gavau siuntima, nezmoniski skausmai, paskambinau, sako apie tris menesius reiks laukt..... geriausia ant sausos sakos pasikabint su tokia sistema
Cia koncervai cia bardakas o zmones dar vis tiki kad valdzia jais rupinasi naivu darosi!!
Nafik jie reikalingi jai nieko jie negali tik atlyginimus paimti
kad būtų humaniška, kad ligonių neterorizuotų, neblogintų jų būklės, lėtiniams nepagydomiems ligoniams receptų galiojimą pratęsti bei biurokratinius siuntimus pas specialistus bei rutininiams tyrimams galėtų išrašyti specialiai tam skirta slaugė (med. sesuo). Receptų pratęsimas galėtų būti automatizuotas: pacientas kreipiasi, medikas paspaudžia mygtuką ,,Pakartoti", ir kompiuteris pats viską padaro. Tiesa, tam reikia ir reikiamo vaistų kiekio paskaičiavimo programos. Gydytojai ligi šiol baksnodami kalendorių bei pirštais skaičiuoja, kiek tablečių ar ml vaistų reikės pusmečiui ar kitam laikotarpiui. Skaičiuoja ir daro klaidas. Vaistinė neišduoda pagal klaidingą receptą, ligonis vėl kreipiasi į gydytoją, tas, jau taisydamas jį, vėl suklysta. Gerai, jei tik kartą suklysta. O būna ir kitaip. Gerai, jei vaistinė čia pat, nereikia toli važiuoti; gerai, jei ligonis dar paeina, dar įstengia apsirengti ir iki vaistinės nušlitiniuoti.
itesintas charlatanizmas,nori but gyvas apeik,ane mengeliukai!!!
Daroma viskas, kad žmonėms būtų tik sudėtingiau gauti medicinines paslaugas. Dar ir baudas uždėti žada! O šneka, kad labai rūpi žmonių sveikata. Šėtono karalystė!
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų