Ramūnas Šiškauskas šeštadienį pelnė net 28 taškus, tačiau jo Atėnų "Panathinaikos" klubas principinėje Graikijos krepšinio pirmenybių dvikovoje namuose 84:89 (24:26, 25:15, 12:21, 23:17) nusileido be Arvydo Macijausko žaidusiai Pirėjo "Olympiacos" komandai.

R. Šiškauskas per 23 minutes pataikė 3 tritaškius iš 5, 2 dvitaškius iš 3, realizavo 15 baudų metimų iš 16, atkovojo 2 kamuolius atliko rezultatyvų perdavimą, 5 kartus prasižengė ir privertė varžovus prasižengti net 11 kartų.

16 taškų aikštės šeimininkams pelnė Dimitris Diamantidis, 14 - Costas Tsartsaris.

Kitas "Panathinaikos" lietuvis - Robertas Javtokas - per 8 minutes pelnė 1 tašką, pataikęs 1 baudos metimą iš 2, bei atkovojo 3 kamuolius.

Nepaisant antrojo pralaimėjimo per 17 rungtynių, čempionų titulus ginantys "Panathinaikos" krepšininkai lieka keturiolikos komandų turnyro lyderiais, o 14-ąją pergalę iškovojusi "Olympiacos" ekipa pakilo į antrą vietą.

Dviem pergalėm nuo lyderio atsilieka ir trečioje vietoje esantis Salonikų "Aris TT Bank" (13/3) klubas su Simonu Serapinu, tačiau Salonikų komanda turo rungtynes žais sekmadienį.

Septintąją pergalę iškovojo devintojoje pozicijoje esantis Renaldo Seibučio Atėnų "Maroussi" klubas, namuose 86:69 (17:15, 21:13, 23:18, 25:23) nugalėjęs Atėnų AEK (12 vieta - 5/12) penketuką, o Tomo Nagio Larisos A.E.L. (13 vieta - 4/13) ekipa išvykoje po pratęsimo 93:96 (15:25, 21:14, 17:19, 27:22, 13:16) nusileido Atėnų "Panionios Forthnet" (4 vieta - 11/6) krepšininkams.

R. Seibutis per 19 minučių pelnė 17 taškų (tritaškiai 0/2, dvitaškiai 6/6, baudos 5/6), sugriebė 1 kamuolį ir atliko rezultatyvų perdavimą, o 31 su puse minutės žaidusio T. Nagio sąskaitoje 16 taškų (tritaškiai 1/2, dvitaškiai 4/6, baudos 5/7), po krepšiais 4 atkovoti kamuoliai, du rezultatyvūs perdavimai bei blokuotas varžovų metimas.