NBA pirmenybėse Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (10-7) ekipa antrą kartą per dvi dienas susitiko su Toronto „Raptors“ (7-10) klubu ir šįsyk laimėjo mačą namuose rezultatu 129:114 (33:30, 37:30, 28:37, 31:17).

Tiesa, lietuvis sužaidus vos 11 minučių patyrė kelio traumą po susidūrimo su Kyle'u Lowry ir aikštėje daugiau nebepasirodė.

Kiek vėliau žurnalistas Adrianas Wojnarowskis pranešė, kad rimtų sužeidimų, pirminiais duomenimis, aukštaūgis nepatyrė, bet jam bus atlikti dar papildomi tyrimai.

D. Sabonis per 11 minučių Sabonis spėjo pelnyti 11 taškų (1/3 dvit., 2/2 trit., 3/4 baudų), atkovoti 3 kamuolius, atlikti 2 rezultatyvius perdavimus, dukart suklysti ir kartą prasižengti.

Tokiu būdu nutrūko net 16-os iš eilės surinktų dvigubų dublių serija, kuria lietuvis pradėjo šį sezoną.

Į priekį Indianos ekipą, ypač lemiamu momentu ketvirtame kėlinyje, vedė Malcombas Brogdanas. Paskutinį kervirtį šeimininkai laimėjo net 31:17.

M. Brogdonas per 37 minutes surinko 36 taškus (7/12 dvit., 3/5 trit., 13/14 baudų), 7 kamuolius bei atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 36 (10/17 met., 13/14 baudų, 9 rez. perd.), Jeremy Lambas 22, Mylesas Turneris 21 (10 atk. kam.), Domantas Sabonis 11 (2/2 trit.), Aaronas Holiday ir Goga Bitadze po 10.

„Raptors“: Fredas VanVleetas 25 (6 rez. perd.), Normanas Powellas 24 (6 rez. perd.), Kyle'as Lowry 12, OG Anunoby 10.