Oklahoma Sityje pergalę šventė „Thunder“ (31-34) krepšininkai. Rezultatu 137:128 (40:30, 28:34, 37:35, 32:29) jie pranoko „Golden State Warriors“ (34-32).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Golden State Warriors“ žaidžiantis Jordanas Poole‘as užsidirbo techninę pražangą, tačiau užsidirbto baudos metimo Isaiah Joe nepataikė. Visgi, šį pramestą metimą I. Joe kompensavo taikliu tritaškiu.

Likus mažiau nei minutei „Thunder“ pirmavo 135:128 ir persvaros neišvaistė iki pat mačo pabaigos. Ši pergalė jiems jau trečioji iš eilės.

Arenos svečių gretose siautėjo Stephenas Curry. Per 35 minutes aikštelėje jis sumetė 40 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus. Dar 23 taškus į „Warriors“ sąskaitą įrašė ir Klay Thompsonas.

Laimėtojų gretose ryškiausiai žibėjo trigubą dublį surinkęs Joshas Giddley. Aukštaūgis per 37 minutes aikštelėje pelnė 17 taškų, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 17 rezultatyvių perdavimų. Tai buvo trečias jo trigubas dublis šiame sezone.

Prie „Thunder“ pergalės su su 33 pelnytais taškais prisidėjo ir Shai Gilgeousas-Alexanderis.

„Golden State Warriors“ šiuo metu yra penktoje Vakarų konferencijos lentelės vietoje, o „Thunder“ – 13-oje.

„Golden State Warriors“: Stephenas Curry 40 (6 atk. kam., 7 rez. perd.), Klay Thompsonas 23 (4 atk. kam.), Jonathan Kuminga 21, Draymondas Greenas 11 (11 rez. perd.), Jordanas Poole’as 11.

„Thunder“: Shai Gilgeousas-Alexanderis 33 (6 rez. perd.), Luguentzas Dortas 18 (8 atk. kam.), Joshas Giddey 17 (11 atk. kam., 17 rez. perd.), Jaylinas Williamsas 15 (6 atk. kam.), Dario Saričius 14 (6 atk. kam.), Aaronas Wigginsas 13 (4 atk. kam.), Ousmane’as Diengas 11 (5 atk. kam.).