Svarbią pergalę Niujorke iškovojo Šarlotės „Hornets“ (21-46) krepšininkai. Rezultatu 112:105 (21:21, 29:45, 37:23, 25:16) jie įveikė Niujorko „Knicks“ (39-28) ir nutraukė jų devynių pergalių seriją.

Tiesa, rungtynės Šarlotės komandai klostėsi ne itin palankiai. Po dviejų kėlinių „Knicks“ turėjo 16 taškų persvarą. Nors trečiąjį kėlinį laimėjo „Hornets“ (37:23), tačiau ketvirtojo kėlinio viduryje jie vis dar turėjo 9 taškų deficitą.

Be Jaleno Brunsono žaidę arenos šeimininkai vien antrajame kėlinyje pelnė 45 taškus, tačiau per kitus tris įvertė tik 60.

Visgi arenos svečiai sugebėjo įveikti skriejusius Niujorko krepšininkus ir išplėšė pirmąją pergalę per keturias rungtynes nuo tada, kai iš rikiuotės iškrito LaMelo Ballas.

„Knicks“ gretose RJ Barrettas pelnė 27 taškus, o Juliusas Randle‘as pridėjo dar 16. Laimėjusių pusėje geriausiai pasirodė Kelly Oubre‘as jaunesnysis, kuris sumetė 27 taškus, 25 taškus prie pergalės pridėjo Terry Rozieras, o 23 – Gordonas Haywardas.

Šiuo metu Niujorko „Knicks“ stovi penktoje Rytų konferencijos lentelės vietoje, o Šarlotės ekipa – 14-oje.

„Hornets“: Kelly Oubre‘as jaunesnysis 27 (5 atk. kam.), Terry Rozieras 25 (5 atk. kam., 7 rez. perd.), Gordonas Haywardas 23 (9 atk. kam., 8 rez. perd.), P. J. Washingtonas 13 (7 atk. kam.).

„Knicks“: RJ Barrettas 27 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Juliusas Randle’as 16 (8 atk. kam.), Mitchellas Robinsonas 14 (8 atk. kam.), Immanuelis Quickley 14 (5 rez. perd.), Quentinas Grimesas 12 (4 atk. kam.), Joshas Hartas 10 (8 atk. kam.).