PSG laimėjo, bet laukia konkurento kluptelėjimo

Paryžiaus „Saint-Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionato rungtynėse namuose 2:1 įveikė „Lens“ futbolininkus ir laikinai pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Visgi dviem taškais mažiau savo sąskaitoje turintis „Lille“ yra už tiesioginius konkurentus sužaidęs vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Grubia varžovo klaida pasinaudojęs Neymaras 33-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė PSG ekipą į priekį 1:0.

Marquinhosas 59-ąją minutę kampinio metu tiksliu smūgiu galva padvigubino PSG ekipos pranašumą 2:0.

Ignatiusas Ganago 61-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir sušvelnino šių rungtynių rezultatą 1:2.

Mauro Icardi 83-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.