Atsakomosiose UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynėse pergalę, atvėrusią kelią į ketvirtfinalį, iškovojo Paryžiaus „PSG“ klubas, kuris namuose 2:0 nugalėjo Dortmundo „Borussia“.

Pirmąsias rungtynes Vokietijoje buvo laimėjusi „Borussia“ rezultatu 2:1.

Pirmąsias 25 minutes vyko gana apylygis žaidimas ir nei vienai komandai nepavyko sukurti pavojingesnių progų. Pirmąjį šansą turėjo „PSG“, bet Edinsono Cavani smūgį atlaikė „Borussia“ vartininkas.

Tačiau jau netrukus šeimininkai pasiekė savo – Neymaras po kampinio gražiu smūgiu galvą išvedė Prancūzijos klubą į priekį. Dar prieš pertrauką „Borussia“ sulaukė dar vieno dūrio, kai jau per pridėtą laiką tiksliu smūgiu pasižymėjo ir Juanas Bernatas, o „PSG“ pirmavo jau 2:0.

Antrajame kėlinyje paryžiečiai kontroliavo žaidimą ir neleido varžovams pernelyg nieko sukurti.

Mačą svečiai dar baigė dešimtyje, kai 89 minutę raudoną kortelę prieš save išvydo saugas Emre Canas.