REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Žmogaus kūnas yra prisitaikęs geriau miegoti vėsesnėje temperatūroje, o specialistai nustatė, kad ideali kambario temperatūra, kad žmogus galėtų pailsėti, yra nuo 15 iki 19 laipsnių šilumos.

Žmogaus kūnas yra prisitaikęs geriau miegoti vėsesnėje temperatūroje, o specialistai nustatė, kad ideali kambario temperatūra, kad žmogus galėtų pailsėti, yra nuo 15 iki 19 laipsnių šilumos.

REKLAMA

Tyrimai iš „Formulation Health“ atskleidė, kad 36 procentai suaugusiųjų, kuriuos jie tyrinėjo, bent kartą per savaitę sunkiai miega.

Tačiau yra natūralių priemonių, kurios, pasak ekspertų, gali pagerinti miegojimo patirtį šiais laikais, jei ventiliatorius jums nebepadeda.

Magnis

Magnis yra esminė mineralinė medžiaga, kuri, moksliškai įrodyta, gerina miego kokybę. Maistingoji medžiaga padeda suaktyvinti neuromediatorius, kurie nuramina kūną ir protą ir savo ruožtu nuramina nervų sistemą.

„Bulk” mitybos specialistai sakė: „Dauguma suaugusiųjų Jungtinėje Karalystėje nevartoja rekomenduojamo 375 mg magnio per parą. Magnio galima rasti žaliose lapinėse daržovėse, kurios gali būti įtrauktos į jūsų mitybą.“

REKLAMA
REKLAMA

Valerijonas

Iš Azijos ir Europos kilusio valerijono medicininis vartojimas prasidėjo Graikijoje ir Romoje. Žinoma, kad valerijono šaknis, kurioje yra daug cheminių junginių, gali paveikti seratonino receptorius ir, remiantis „Sleep Foundation”, sumažinti smegenų aktyvumą motorinėje žievėje, rašo mirror.co.uk

REKLAMA

„Sleep Foundation” sakė: „Išanalizavę 60 tyrimų, paskelbtų per beveik 40 metų, tyrinėtojai nustatė, kad valerijonų šaknys gali pagerinti daugelio žmonių miegą ir sumažinti nerimą. Valerijonų šaknų papildai padeda žmonėms greičiau užmigti, pagerinti miego kokybę ir daugiau laiko skirti giliam miegui.“

Melisos

Tirtos kaip vaistas nuo nerimo sukeltos nemigos, melisos turėtų padėti atpalaiduoti jūsų kūną. 2011 m. atliktame tyrime nustatyta, kad melisų, kaip papildo, vartojimas palengvina nemigos simptomus 42 proc. jaunų ir kitais atžvilgiais sveikų gyventojų.

REKLAMA
REKLAMA

Kito tyrimo metu nustatyta, kad 600 mg dozė per parą pagerina nuotaiką ir padidina savo ramybęs vertinimą. „Bulk” mitybos specialistai sakė: „Jei karštis sukelia didelį nusivylimą ir stresą, melisos gali būti išeitis.“

Pabandę kai kuriuos iš šių patarimų, galite ne tik rasti ką nors, kas padės karštu oru, bet ir ilguoju laikotarpiu, jei sunkiai užmiegate.

Tačiau jei nesate tikri, visada geriausia pasitarti su šeimos gydytoju arba sveikatos priežiūros specialistu prieš dietą papildant naujais priedais.

Nebejuokinkite su savo valerijonas. Jie kačių miegui skirti.
Buvo man du metus bemiegės naktys tris metus buvo labai blogai su širdimi ant streso ilgalaikio gyvenau kokius 6 metus ir susirgau buvo sunku žiauriai nei dirbti negalėjau nieko nuovargis toks buvo, kad ašaros iš akių sungdavosi žiauriai buvo. Kad pradėti gyventi kitaip keičiau šalį ir viską iš esmės. O dėl miego išbandžiau viską niekas nepadėjo o stipresnius vaistus išgėrus dar blogiau būdavo žiauriai su galva blogai naktimis palikdavo todėl tiesiog nieko nevartojau iš vaistų sveikai maitinausi ir viskas atsistatė. Dabar turiu gyventi visai kitaip pirma aš o visa kita tiesiog praleidi pro ausis.
Sveikiems.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų