Zalcburgo „Red Bull“ ekipa Europos lygos turnyro dvikovai su „Žalgiriu“ apšilo sužaisdama lygiosiomis 1:1 su Graco „Sturm“ komanda. Austrijos čempionato lyderiai 23 min. įsiveržė į priekį. Tuomet galva kamuolį į tinklą pasiuntė „Barcelona“ klubo auklėtinis Jonathanas Soriano.

Su septyniais tiksliais smūgiais ispanas yra rezultatyviausias čempionato futbolininkas.

„Red Bull“ turėjo ne vieną galimybę padvigubinti pranašumą, tačiau tuo nepasinaudojo ir po pertraukos brangiai sumokėjo: greita „Sturm“ ataka baigėsi perdavimu iš krašto ir lengvu Roberto Beričiaus įvarčiu iš kelių metrų atstumo.

Per likusį laiką svečiai spaudė varžovus, tačiau dar kartą pralaužti jų gynybos nesugebėjo ir tenkinosi lygiosiomis.

„Taip dominuojant reikia laimėti rungtynes, - sakė Zalcburgo ekipos strategas Rogeris Schmidtas. - Nepasinaudojome proga įtvirtinti pranašumą tiek pirmojo kėlinio pabaigoje, tiek antrojo pradžioje, o padarydami neatleistinų klaidų suteikėme šansą išlyginti rezultatą.“

Ketvirtadienį „Red Bull“ namie priims „Žalgirį“ pirmajame UEFA Europos lygos atkrintamųjų varžybų mače. Nepaisant šių lygiųjų, žalgiriečių trenerį Mareką Zubą turėtų neraminti faktas, kad oponentai su 11 taškų pirmauja nacionalinėse pirmenybėse. Per penkis turus jie įmušė net 16 įvarčių, o patys praleido tik penkis.

Antroje vietoje rikiuojasi „Grodig“ (10 tšk.), trečioje - „Ried“ (9 tšk.). „Sturm“ (3 tšk.) žengia tik devintoje vietoje.

Graco „Sturm“ 1 - 1 Zalcburgo „Red Bull“

23' [0-1] J.Soriano

58' [1-1] R.Beric

„Red Bull“: P. Gulacsi; P. Ulmer, C. Scwengler, M. Hinteregger, Andre Ramalho; S. Ilsanker, K. Kampl, M. Meilinger; S. Mane, J. Soriano, Alan.