Vyrų krepšinio Europos taurės varžybų ketvirtojo turo rungtynėse A grupėje trečiadienį Prienų "Prienai" išvykoje 66:90 (18:14, 24:32, 14:24, 10:20) pralaimėjo Nimburko ČEZ (Čekija) ekipai.

Apylygė kova vyko tik pirmojoje rungtynių pusėje. Pirmąjį ketvirtį Prienų komanda laimėjo 18:14, o prieš ilgąją pertrauką atsiliko keturiais taškais 42:46. Po trijų kėlinių aikštės šeimininkai susikrovė 14 taškų pranašumą 70:56, o rungtynes laimėjo solidžia 24 taškų persvara.

Antrąją nesėkmę patyrusiems "Prienams" Symas Sanderis Venė (Siim-Sander Vene) ir Arminas Urbutis pelnė po 13 taškų, Žygimantas Janavičius pridėjo 12 taškų.

Trečiąją pergalę iškovojusiai Nimburko ekipai po 20 taškų pelnė Petras Benda ir Voitechas Hrubanas (Vojtech Hruban), 15 - Miljanas Pavkovičius, 11 - Radoslavas Rančikas, 10 - Driu Neimikas (Drew Naymick).

Prienų krepšininkai prasčiau atakavo iš visų pozicijų, pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 22-35 bei suklydo 19 kartų.

Prieš savaitę Kauno sporto halėje prieniškiai nugalėjo ČEZ ekipą 84:66.

Kitas Europos taurės varžybų rungtynes "Prienai" žais gruodžio 5 dieną svečiuose su Jeruzalės "Hapoel Migdal" (Izraelis) krepšininkais.

Turnyre dalyvauja 32 komandos, suskirstytos į aštuonias grupes. Į kitą etapą pateks po dvi geriausias grupių ekipas.