Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Ir neturėtų turėti, nes pasekmės būtų dar sunkiau nuspėjamos ir pragaištingos. Tačiau tokie perspėjimai menkai terūpi rinkimais susirūpinusiems politikieriams ir jiems tarnaujantiems intelektualams. Socialistinės idėjos, deja, vis dar tebeturi svarią įtaką.
as nesuprantu ko visi nori , paskutinius keturis metus lietuvoje infliacija buvo 5-8 proc. algos kilo po20proc. tik siemet algos kils tiek kiek ir infliacija .......... .o taip ir turejo buti ir tuos keturis metus ......... , o darbo nasumas nekylo ...... daug kas o ypac statybininkai pradejo beveik nedirbti . ogaudavo nerealias algas .... , isvis nekalbu apie valstybines imones tokias kaip automobiliu keliu valdybos ir panasias ., ten trys stovi , o vienas dirba , as isvis nesuprantu uz ka jiems moka ....... , ir isvis nesuprantu kaip lietuvoje dar nera pilno bankroto su tokiu darbu , kitoje senai butu sakes ,,,,, bus ir cia sakes , reikes dirbti o ne verkti
Aukse Anarchistui. As ir mano vaikai valgyti norime kasdien. Ir butu labai gerai, kad ko nors skanaus ir pigaus. O uz politekonomikos pamoka - aciu! Jei ne Tamsta, daug ko buciau taip ir nezinojusi. Tik neisizeiskit uz trupuciuka sarkazmo, nes kai pasiskaitau portalus baisu darosi kokie visi pikti. O Jusu patarimu pasinaudosiu - gyvensiu akip ir dauguma, t.y. kai yra taip gerai, kad tik nebutu blogiau. Pagarbiai!
Vienas žmogelis,matyt,18 metų neišsiblaivė,todėl dabar reikalauja, valstybinių įmonių su aukštomis technologijomis ir valstybinės prekybos. Juokdarys nežino,kad stovėta Baltijos kelyje todėl,kad nebūtų valstybinių imonių nei prekybos,privatininkas viską tvarko geriau.Todėl reikia tik džiaugtis,kad tikslai pasiekti,o ne vėl žvalgytis atgal ir nežinia ko reikalauti.
Paklaustas, ar valdžia turi priemonių mažinti maisto kainas, K. Glaveckas teigė, kad tos priemonės - labai menkos. „Vienintelis būdas rinkos ekonomikoje veikti kainas - normalizuoti konkurencines sąlygas, tačiau tai padaryti sunku. Be konkurencijos priežiūros ir valstybės išlaidų mažinimo kitų instrumentų valstybė neturi“, - pasakojo K. Glaveckas.

išvada
1. Valdžia atstovauja stambaus kapitalo interesus todė " normalizuoti konkurencines sąlygas .........sunku"
2.kainos didės tol kol nebus sukurtas prioritetas vidutiniams ir smulkiems ūkiams ir pasibaigs slibinų diktatas
Anarchija nėra "valdymo forma", o politinė korupcija nėra anarchizmas.
--

Grįžtant prie maisto produktų kainų - jos yra NORMALIOS. Pasiskaitykite atidžiau straipsnio teiginius:

"Vakarų ekspreso atliktas eksperimentas parodė, kad už maistą mokame beveik tiek pat, o kartais net daugiau nei turtingųjų šalių gyventojai."

"Atsitiktinėse Čekijos, Nyderlandų, Belgijos ir Vokietijos maisto prekių parduotuvėse užfiksavome pigiausio sūrio, pieno, atšaldytų vištienos šlaunelių, saliami dešros, duonos ir kiaušinių kainas. Vėliau jas palyginome su produktų kainomis VIENOJE IŠ Lietuvos prekybos centrų parduotuvių."

Juodu ant balto parašyta, kad mokame "beveik tiek pat". Tai, kad žurnalistams pavyko rasti vieną-kitą prekę, kuri NENURODYTOJE Klaipėdos parduotuvėje buvo brangesnė, yra normalu - tam tikri kainų svyravimai yra natūralus dalykas. Beje, bent jau internete publikuotame straipsnio tekste nenurodyta nei viena kaina, tai išvis nelabai aišku, apie ką kalbama.

Uždirbame daug mažiau, o už maistą mokame beveik tiek pat. Kas čia gali stebinti ar piktinti? Uždirbame mažiau, nes esame ekonomiškai atsilikę. Kainos nuo rinkos kainų per daug nutolti negali (ir neturi).
Nera reikalo kovoti su kainu kilimu, jie gi visada gali atitinkamai pasididinti sau atlyginimus, sugalvoti kokias nors ismokas, premijas, kompensacijas ir pan. Atsimenu, kaip seimo nariai pries kelis metus garsiai ir atvirai reke, kad jiems butinai reikia padidinti atlyginimus, nes kai "ateis Euras, tai viskas pabrangs". Beje, jeigu kalbeti apie nekylanti darbo nasuma, tai kiek kazin kiek jis kyla gerianciame ir snaudzianciame seime (ir kituose valdzios koridoriuose)? Kas tai vertina ar skaiciuoja ?
Vargsams zmogeliams cia sunkiau, jiems geriau tik lagaminus krautis ir vaziuoti ten, kur pigesnes vistu slauneles.
Valstybė gali įkurti valstybines įmones, kuriose būtų taikomos naujausios maisto perdirbimo technologijos ir nustatytas ribotas pelno lygis. Taip pat ir su prekyba, valstybė galėtų įkurti prekybos tinklą, kuriame būtų prekiaujama pagal nustatytas taisykles. Visi šie kūriniai atsipirktų ir būtų pelningi, nes dėl kainų atsiriektų didelę rinkos dalį.
O is viso kokias valdzias turi valdzia. Jei nieko ji negali, tai gal mums jos ir nereikia. Yra dar viena valdymo forma - anarchija, kuri man atrodo, siuo metu Lietuvoje ir vyrauja.



apie interesus valstybiniame sektoriuje snekama, apie PVM grocstyma, maxima labiausiai apsisikus ir labiausiai issipletus, t.y. naturalu
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų