Pergalę Eurolygoje iškovojo Belgrado „Partizan“ (17/13) ekipa, kuri savo sirgalių akivaizdoje 90:75 (27:22, 21:12, 12:18, 30:23) nugalėjo Pirėjo „Olympiacos“ (21/9) komandą.

„Partizan“ po šios pergalės sustiprino savo galimybes patekti į atkrintamąsias, kuri aštuntoje vietoje esančią „Baskonia“ lenkia dviem laimėjimais. Belgrado klubas laimėjo ketvirtą kartą per paskutines penkias rungtynes.

Nugalėtojams po 17 taškų pelnė Jamesas Nunnally ir Kevinas Punteris, pralaimėjusiems Shaquille'as McKissicius įmetė 21 tašką.

Šiame mače blankus buvo „Olympiacos“ lyderis Aleksandras Vezenkovas. Jis per 29 minutes į krepšį metė vos šešis kartus ir surinko šešis taškus.

„Partizan“ nuo penktosios žaidimo minutės nei karto neatsiliko ir užtikrintai užbaigė mačą, kuri 38-ąją žaidimo minutę įgijo rekordinį, 17 taškų pranašumą.

„Partizan“: Jamesas Nunnally 17 (5 rez. perd.), Kevinas Punteris 17 (4/7 trit.), Dante Exumas 15 (4 rez. perd.), Mathias Lessortas 12 (10 atk. kam.), Ioannis Papapetrou 10, Zachas LeDay 6 (4 atk. kam.), Alenas Smailagičius 5.

„Olympiacos“: Shaquielle McKissicius 21, Moustapha Fallas 13 (6/6 dvit., 6 atk. kam.), Kostas Papanikolaou 9 (5 atk. kam.), Kostas Sloukas 8, Thomas Walkupas 8 (9 rez. perd.), Aleksandaras Vezenkovas 6 (5 atk. kam.), Isaiahas Canaanas 4.