Anglijos „Premier“ lygos čempionų titulą jau užsitikrinusi „Manchester City“ ekipa sekmadienį namuose 1:0 nugalėjo Londono „Chelsea“ klubą ir iškovojo jau 12 pergalę lygoje iš eilės.

„Man City“ minimalų pranašumą susikrovė jau 12-ą minutę, kai pasižymėjo Julianas Alvarezas.

72-ą minutę „Man City“ dar kartą pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau po VAR peržiūros įvartis buvo atšauktas.

„Man City“ buvo prašiusi savo gerbėjų, jog jie nežengtų į aikštę po rungtynių tam, kad būtų galima savame stadione pasveikinti čempionus, tačiau sirgaliai prašymo neišgirdo ir suplūdo į aikštelę.

„Man City“ savo sąskaitoje turi 88 taškus ir žengia pirma, tuo tarpu „Chelsea“ su 43 taškais rikiuojasi 12-a. Tai bus pirmas kartas nuo 1996 m., kai „Chelsea“ sezoną „Premier“ lygoje užbaigs būdama antroje turnyrinės lentelės pusėje.

Kitas rungtynes „Man City“ žais prieš „Brighton“, o „Chelsea“ – prieš „Manchester United“.