Anglijos „Premier“ lygos susitikimas tarp Londono „West Ham United“ ir „Liverpool“ komandų baigėsi lygiosiomis 2:2.

„Liverpool“ pirmajame kėlinyje žaidė pavojingai puolime. Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Luisas Diazas, kurio galingai smūgiuotas kamuolys tikslo nepasiekė. Visgi Jarrodas Bowenas pirmojo kėlinio pabaigoje nuostabiu smūgiu galva išvedė „West Ham“ ekipą į priekį 1:0.

Andrew Robertsonas antrojo kėlinio pradžioje tiksliai nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir išlygino rezultatą 1:1. Alphonse'as Areola sužaidus daugiau nei valandą nukreipė kamuolį į savus vartus ir „Liverpool“ jau išsiveržė į priekį 2:1. Michailas Antonio 77-ąją minutę smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartus ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2.

Tiesa, rungtynėse netrūko ir emocijų. Iki 81-osios minutės ant suolelio sėdėjęs Mohamedas Salahas susiginčijo su savo treneriu Jurgenu Kloppu.

„Liverpool“ po 35 sužaistų rungtynių turi surinkęs 75 taškus ir išlieka trečioje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje, todėl svajonė iškovoti titulą nuo jų tolsta. Tuo tarpu „West Ham Utd“ su 49 taškais žengia aštuntas.