Londono „Arsenal“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 5 – 0 sutriuškino „Norwich City“ futbolininkus.

Bukayo Saka jau 6-ąją minutę suklaidinęs varžovą nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Arsenal“ ekipą į priekį 1:0.

Kieranas Tierney pirmojo kėlinio pabaigoje pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir padvigubino pranašumą 2:0.

B.Saka 67-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Alexandre‘as Lacazette‘as ir Emile‘is Smithas Rowe‘as rungtynių pabaigoje taip pat pridėjo po įvartį, o „kanonieriai“ iškovojo pergalę rezultatu 5:0.

Tuo tarpu kitame susitikime Londono „Tottenham“ užtikrintai 3 – 0 nugalėjo „Crystal Palace“ futbolininkus.

Harry Kane‘as 32-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Tottenham“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Lucas Moura 34-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir padvigubino šeimininkų ekipos pranašumą 2:0.

Wilfriedas Zaha pirmojo kėlinio pabaigoje buvo nubaustas antra geltona kortele, kuri virto į raudoną, ir svečiai liko rungtyniauti dešimtyje.

Heungas Min Sonas 74-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir rezultatas šiose rungtynėse tapo triuškinamas 3:0.