„Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 6 – 3 nugalėjo „Leicester City“ futbolininkus.

Kevinas De Bruyne jau 5-ąją minutę susistabdęs kamuolį nukreipė jį į vartų tinklą ir išvedė „Man City“ ekipą į priekį 1:0.

Riyadas Mahrezas 14-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino pranašumą 2:0.

Ilkay’us Gundoganas 21-ąją minutę pirmasis atsidūrė prie vartininko atremto kamuolio ir pasiuntęs jį į vartus dar labiau padidino pranašumą 3:0.

Netrukus R.Sterlingas taip pat pasižymėjo nuo vienuolikos metrų atžymos ir rezultatas tapo triuškinamas 4:0.

Jamesas Maddisonas, Ademola Lookmanas ir Kelechi Iheanacho antrojo kėlinio pradžioje pasižymėjo po vieną kartą ir atkūrė šiame susitikime intrigą 3:4.

Aymericas Laporte ir R.Sterlingas pasiuntė kamuolį į vartus ir „Man City“ greitai atstatė solidų pranašumą 6:3.