Londono „Chelsea“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 3:0 sutriuškino „Burnley“ futbolininkus.

Hakimas Ziyechas 26-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos išvedė „Chelsea“ ekipą į priekį 1:0.

Kurtas Zouma 63-ąją minutę puikiu smūgiu galva padvigubino „mėlynųjų“ pranašumą 2:0. Timo Werneris 70-ąją minutę pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir rezultatas tapo 3:0.

Po keitimo aikštėje pasirodęs svečių puolėjas Olivieris Giroud 80-ąją minutę dar nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Kitame vakaro mače pergalę namuose po atkaklios kovos šventė „Liverpool“, kurie 2:1 palaužė Londono „West Ham“ ekipą.

Svečiai pirmieji pelnė įvartį, kai 8 minutę pasižymėjo Pablo Fornalsas. Šeimininkai rezultatą išlygino pirmojo kėlinio pabbaigoje, kai 11 metrų baudinį realizavo Mohamedas Salahas.

Antrajame kėlinyje „Liverpool“ vis bandė užgulti varžovų vartus, bet šie gynėsi sėkmingai. 77 minutę po keitimo aikštėje pasirodęs puolėjas Diogo Jota išvedė šeimininkus į priekį, bet teisėjas epizode įžvelgė pražangą.

Tačiau jau po 8 minučių, 85 min., tas pats D. Jota sulaukęs puikaus komandos draugo perdavimo pasižymėjo dar sykį. Šįsyk įvartis buvo įskaitytas. „Liverpool“ per likusį laiką atsilaikė, išsaugojo persvarą ir šventė sunkią pergalę 2:1.