Anglijos „Premier“ lygoje ketvirtadienį Londono „Chelsea“ svečiuose 3:1 nugalėjo paskutinėje vietoje esančius „Norwich City“ futbolininkus.

Trevohas Chalobah jau 3 minutę smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Chelsea“ šiose rungtynėse į priekį. Masonas Mountas 14 minutę galingu smūgiu nepaliko šansų vartininkui ir padvigubino svečių komandos pranašumą – 2:0.

Šeimininkų puolėjas Teemu Pukki 69 minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir sušvelnino šių rungtynių rezultatą iki 1:2.

Vis tik „Chelsea“ puolėjas Kai Havertzas rungtynių pabaigoje taip pat pridėjo savo įvartį, o svečių komanda šventė pergalę rezultatu 3:1.

Iš turnyro lentelės dugno sparčiai kopiantis „Newcastle United“ klubas svečiuose 2:1 nugalėjo „Southampton“. „Wolverhamtpon“ namie 4:0 sutriuškino „Watford“ ekipą, o su treneriu Marcelo Bielsa neseniai atsisveikinę „Leeds United“ savo aikštėje 0:3 kapituliavo prieš Birmingemo „Aston Villa“.