Penktadienio vakarą Vitorijos „Baskonia“ krepšininkai ir vėl pajautė pergalės skonį. Po pratęsimo 114:111 (29:28, 19:23, 22:26, 28:21, 16:13) jie įveikė Eurolygos čempionus Stambulo „Anadolu Efes“.

Visą pagrindinį mačo laiką viena nuo kitos nesugebėjusios atitrūkti komandos santykius galiausiai išsiaiškino tik pratęsime.

Trečiajame kėlinyje 8 taškų persvarą buvo susikrovę „Anadolu Efes“ krepšininkai, tačiau arenos šeimininkai rezultatą išlygino.

Šis mačas buvo rekordinis „Baskonia“ klubo gretose rungtyniaujančiam Rokui Giedraičiui. Lietuvis per 34 minutes pelnė 7 taškus, atkovojo net 17 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Toks atkovotų kamuolių skaičius yra asmeninis krepšininko rekordas Eurolygoje.

„Baskonia“: Matthew Costello 33 (5 atk. kam.), Dariusas Thompsonas 19 (6 atk. kam., 16 rez. perd.), Markusas Howardas 16, Steven Enoch 14, Vanja Marinkovičius 9, Rokas Giedraitis 7 (17 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Anadolu Efes“: Shane'as Larkinas 21 (6 rez. perd.), Rodrigue'as Beaubois 19, Vasilije Micičius (5 atk. kam.) 19, Willas Clyburnas 16 (5 atk. kam.), Ante Zizičius 11, Bryantas Dunstonas 11 (5 atk. kam.).