0

Šeštadienį Prancūzijoje buvo sužaistas vienas 33 turo „Ligue 1“ mačas, kuriame susitiko Marselio „Olympique“ ir „Brest“ klubai. Namuose žaidęs „Marseille“ klubas iškovojo pergalę rezultatu 1-0.

Abi komandos apylygiai pradėjo rungtynes, tačiau komandų smūgiai buvo netikslūs ir skriedavo pro šalį. Pavojingiausiai „Marseille“ gretose atrodė puolėjas Andre-Pierre Gignacas, tačiau „Brest“ vartininkas atlaikė prancūzo smūgius.

„Marseille“ klubui į priekį išsiveržti pavyko pirmojo kėlinio pabaigoje. Per pridėtą laiką puikų baudos smūgį atliko saugas Benoitas Cheyrou, kurio smūgiuotas kamuolys į vartus įskriejo atsimušęs nuo virpsto.

Po pertraukos ir vėl abi komandos stengėsi pasižymėti, bet tikslumo stoka buvo aiškiai matoma. Kiek vėliau „Brest“ klubo nariai Kamelas Chafni ir Charlisonas Benschopas suteikė darbo „Marseille“ vartininkui Steve‘ui Mandanda, tačiau Prancūzijos rinktinės vartininkas sužaidė patikimai.

Iki mačo pabaigos labai rimtų momentų daugiau ir nebuvo, taigi „Marseille“ iškovojo pergalę minimaliu rezultatu 1-0. Verta paminėti, kad tai buvo 11-oji „Marseille“ šio sezono pergale tokiu rezultatu. Po šio mačo „Marseille“ su 61 tašku grįžo į antrą vietą, o „Brest“ su 29 taškais užima 19 vietą.

Primename, kad šiandien 22 val. Lietuvos laiku, Prancūzijoje prasidės lygos taurės („Coupe de la Ligue“) finalas, kuriame susirems „Saint-Etienne“ ir „Rennes“ klubai.