Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionato rungtynėse 5:0 sutriuškino „AC Ajaccio“ futbolininkus.

Fabianas Ruizas 22-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir išvedė PSG ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Achrafas Hakimi 33-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Kylianas Mbappe 47-ąją minutę pasiuntė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir šių rungtynių rezultatas jau tapo triuškinamas 3:0. Prancūzas netrukus dar kartą nuginklavo vartininką ir rezultatas jau tapo 4:0.

Mohamedas Youssoufas 74-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir dar labiau padidėjo PSG ekipos pranašumas 5:0.

Achrafas Hakimi 77-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir PSG futbolininkai liko rungtyniauti dešimtyje.

Tjjomas Mangani 81-ąją minutę taip pat buvo nubaustas raudona kortele bei svečiai taip pat liko žaisti dešimtyje.

Moussa Soumano 86-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.